UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 2575056
*
nr 257 5056
Väggpendyl
Förgylld, (sk), H.60
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 augusti 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:43
*
Väggpendyl
nr 257 5056
Väggpendyl
Förgylld, (sk), H.60
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 augusti 2003 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:43